Date de contact ale terapeutilor Yumeiho acreditati de Societatea Romana de Yumeiho

Author tools:

Distribuire in functie de orase in ordine alfabetica

Arad
Perpelici Iulian - gradul 4
Tel: 0745 504 614
Email: yokyko_arad@yahoo.com

Geta Avram - gradul 4
Tel: 0747 400 174
Email:getaavramd@gmail.com


Brasov

Cosmin Topolnitchi - gradul 4 ( instructor Yumeiho )
Tel: 0751 220 166
E-mail: cosmint@gmail.com

Loredana Topolnitchi - gradul 4 ( instructor Yumeiho )
Tel: 0762 677 670
Email: loretopo@sry.ro

Mihaela Negoescu - gradul 4
Tel: 0751 024 255

Adrian Dobrescu- gradul 3
Tel: 0722 245 925

Alexandru Popescu - gradul 3
Tel: 0721 663 584

Dan Vasui - gradul 3
Tel: 0720 100 121
Email: vasuidan@gmail.com

Nicoleta Gherasim - gradul 3
Tel: 0752 446 694

Niculina Olteanu - gradul 3
Tel: 0745 664 273
Email: nicomasaj@yahoo.com
 


Bistrita

Irina Chis - gradul 3
Tel: 0743 240 418
E-mail: irinachis@gmail.com


Bucuresti

Roxana Necula - gradul 5 ( instructor Yumeiho )
Tel: 0752 060 197
Email: yumeiho.do@gmail.com

Florin Manoloiu - gradul 4 ( instructor Yumeiho )
Tel: 0722 322 012
E-mail: florin.manoloiu@sry.ro

Marius Viorel Dinca - gradul 4 ( instructor Yumeiho )
Tel: 0722 166 554
Email: marius.dinca@activelife.ro

Gelu Covoran - gradul 4
Tel: 0722 208 368

Marcel Fagadar - gradul 4
Tel: 0722 723 733;
Email: marcel_fagadar@yahoo.com

Emilian Serban - gradul 4
Tel: 0722 672 936
Email: emserban@yahoo.com

Chioveanu Cornelia- gradul 3
Tel: 0766 378 292
Email: Cornelia_ok@yahoo.com

Elena Cacencu - gradul 3
Tel: 0729 787 705

Elena Purcea - gradul 3
Tel:0721 511 309 sau 0786 937 992
Email: elena.purcea@gmail.com

Floarea Calota - gradul 3
Tel: 0740 270 917 sau 0769 659 771
Email: floryelmo@yahoo.com

Ionut Burnete - gradul 3
Tel: 0737 319 336
E-mail: ionut.burnete@yahoo.com

Marian Petrache - gradul 3
Tel: 0728 218 984 sau 0761 662 615
E-mail: petrache.masaj@gmail.com

Teofil Casian Mures - grad 3
Tel: 0757774825
Email: teofilcasian@yahoo.com

Valentin Preda - gradul 3
Tel: 0740 241 559
Email: preda_sspr89@yahoo.com
 


Cluj Napoca

Ciprian-Iancu Slabu - gradul 4
Tel: 0752 500 905
Email: cipsat@yahoo.com

Sandra Ladar - gradul 4
Tel: 0751 305 554
Cluj-Napoca si Baciu
Email: sandra.ladar@gmail.com

Gaga Delia Adriana - gradul 3
Tel. 0740 070 078
E-mail: deliagaga@yahoo.com


Constanta

Marian Achim - gradul 3
Tel: 0732 981 381
Email: marian_achim9@yahoo.com
           yumeiho_constanta@yahoo.com


Craiova

Alin Burileanu - gradul 4 ( instructor Yumeiho )
Tel: 0728 086 666
Email: alin_knt@yahoo.com


Deva

Daniel Niculicea - gradul3
Tel: 0732 924292
Email: dan_niculicea@yahoo.com


Focsani

Florentina Berdan - gradul 3
Tel: 0728 862 299
Email: berdan.florentina@yahoo.ro


Galati

Mihai Mirodone - gradul 5 ( instructor Yumeiho )
Tel: 0745 020 307
Email: mihai_yumeiho_galati@yahoo.com

Nicoleta Claudia Ionascu - gradul 3
Tel: 0740 496 483
E-mail: nicole11ro@yahoo.com

Pruteanu Virgil - gradul 3
Tel : 0736 687 321
email : pruteanu.virgil@gmail.com

Rapotan Ionel - gradul 3
Tel: 0724 359 415
E-mail: rapotan.ionel@gmail.com

 


Iasi

Dorel Florin Fanaragiu - gradul 4
Tel: 0729 863 446
E-mail: d_fanaragiu@yahoo.com

Potorac Leontin - gradul 3
Tel: 0744 543 490
E-mail: leo995_ro@yahoo.com


Lugoj

Mihai Daniel - gradul 3
Tel: 0726 131 912
E-mail: danielmihai74@gmail.com


Oradea

Cristian Melin - gradul 4
Tel: 0747 350 261
E-mail: cristian.melin@gmail.com

Koteles Csilla - gradul 3
Tel: 0749 849 098
E-mail: csillakoteles@yahoo.com


Ploiesti

Bolinu Dragos Doru - gradul 3
Tel: 0740 161 168


Sfantu Gheorghe

Anna Maria Toth - gradul 4  ( instructor Yumeiho )
Tel: 0728 209 062
E-mail: toth.anna@sry.ro


Suceava

Catalin Cornel MURES - gradul 4
Tel: 0722 614 807 sau 0746 839 453
Adresa: Suceava, Str. calea Obcinilor nr 15, Bl 48, ap2 (Salon Souplesse- intre Lidl si BCR)
Email: stminas@yahoo.com


Timisoara

Camelia Chepetan - gradul 5 ( instructor Yumeiho )
Tel: 0745 252 877

Bianca Lungu - gradul 4
Tel: 0744 776 292
Email: yumeiho.tm@sry.ro

Alexandru Iga - gradul 4

Tel : 0744 573 177
Email : iga.alex@gmail.com

MARIA IVAŞCU - gradul 4
CLINICA TRAUN-MED - Calea Torontalului nr.32A
Tel:0722 218 888
E-mail: mariaivascu@yahoo.com

Bogdan Aman - gradul 3
Tel: 0742 992 544
Email: aman_bogdan@yahoo.com

Codruta Ghilezan - gradul 3
Tel: 0744311293 - pt programari
E-mail: codruta_broinas@yahoo.com


Tulcea

Elisabeta-Liliana Zavelca - gradul 4
Tel: 0753 453 578
Adresa cabinet: Centrul Medical Hypocrate, Yly Beaute SPA, str Salciilor nr 8. Tulcea
Email: lzavelca@yahoo.com


 

Undefined